Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Potřebujete s něčím pomoci? Jsem tady pro Vás...!!!  (Přečteno 16790 krát)
ambramil



Karma: 0
Příspěvků: 5



« : Listopad 15, 2009, 07:57:14 pm »

http://kutiltym.freepage.cz

Byt  :  montáž nábytku, umývání oken, drobné opravy v bytě, montování elektrických zásuvek,
          malování, natírání starých oken a dveří, vrtání do panelu, stěhování nábytku, mám vlastní auto Opel  Zafira, zapojení nových  světel (lustrů)  na elektrickou síť, položení dřevěného obložení,výměna WC.

Zahrada : sekání trávy, stříhání stromků, rytí, natírání plotu, drobné zednické práce (stavba příček z cihel i sádrokartonu) omítnutí stěny, pokládaní zatravňovacích tvárnic a zámkové dlažby, jinak práce na zahradě mi není cizí, smontování trampolíny, položení střechy na chatce,

Některé práce mohu doložit  fotografiemi.

Na Vaše zavolání se těší :

Kontakt:
tel:        069910142340
email:   ambramil[at]hotmail.com
« Poslední změna: Listopad 23, 2009, 10:28:03 am od ambramil » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevrakousku.at © 2013
Vše o práci v Rakousku. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Rakousku.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | russisch lernen | französisch lernen | spanisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen |