Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pozvánka na večírek 21.11. :)  (Přečteno 49435 krát)
katerina svarova
Host
« : Říjen 14, 2009, 06:28:32 pm »

Ahoj,
tohle česko-slovenské forum je tak trošku mrtvé, v porovnání s english fory.....že vy všichni přispíváte tam??? Smích
Nicméně, narazila jsem na tuto pozvánku, tak jsem si říkala, že by to mohlo někoho zajímat Úsměv
Tady ji máte:

Pozvánka na Večírek - taneční párty s českým jídlem, tancem a vtipnou show

Milí přátelé,

Každoročně na podzim pořádá Folklor75 v Curychu párty zvanou „Večírek“, letos na téma „East goes west aneb Tenkrát na východě“.

Datum, čas, místo: 21.11.09, 19.30 - 02.00 hodin v GZ Zuerich-Affoltern, Bodenacker 25
http://map.search.ch/d/gviyzjmzj.en.html?edit=39913c84e2db5033

Jedná se o velkou taneční párty s českým jídlem a pitím, barem, tanečním parketem a vtipnou show. Vedle tance a zpěvu a jiné zábavy se nabízí také příležitost popovídat si česky nebo slovensky a seznámit se s novými lidmi. Publikum je různojazyčné a tak znalost češtiny není nutností.

Na Večírek přijďte prosím pokud možno v ve stylovém oblečení. Těšíme se na kovobje a pistolníky s kolty proklatě nízko, salónové dámy a tanečnice nebo Cowgirl a prostě všechny, kteří se chtějí bavit!

Vstup od 16ti let.

Na shledanou na Večírku,
Folklor75
http://www.folklor75.ch (informace, fotky, zajimavosti)

PS: Přepošlete tuto pozvánku dál na všechny zájemce a příznivce tance, hudby a zábavy.
« Poslední změna: Říjen 15, 2009, 09:17:50 pm od David » Zaznamenáno
Millosh



Karma: 3
Příspěvků: 23



« Odpověď #1 : Říjen 15, 2009, 08:34:31 pm »

ajaj, jako kovboj jsem byl naposledy ve třech letech na maškarním  Škleb

ale pistolnici na vychode?? no nevim ,,,  Smích

aby se to nezvrhlo a nepotkali jsme tam lidi v modrych kosilach s cervenyma satkama do jednicky uvazanyma a z gramofou neznel Míša David a jeho poupata Škleb Škleb

ale proc ne? sranda musi byt ... a pokud bude knedlo zelo za 5 franku, tak se pisu dvakrat Smích



Zaznamenáno
Millosh



Karma: 3
Příspěvků: 23



« Odpověď #2 : Říjen 15, 2009, 09:12:22 pm »

BTW: nejaky odkaz na english forum Co???  Škleb Škleb Škleb

jo je to tady mrtve, ve svajcu zije mnoho cechu a slovaku, bohuzel tento web je nelaka... von taky tento web nestoji za moc, chtelo by to trochu ozivit...ADMINE !!

(je treba trochu poskadlit)

jinak je tady Októbr a sním celoevropský oktobrfest, uz davno to neni jen zalezitost bavorskych výpitků (to jsou ti jediny, co nas stale porazeji v prumerne konzumaci piva), tak by nebylo treba od veci se nektery patek sejit v nejake putice na poradny tuplovany pivo, jeste jsem ve svajcu pivo v hospode nemel (ostuda), jsem tu kratce, nebylo s kym...

takze: pristi pateK? kdy a kde? ...  to je jen namet, treba se nekdo prida...
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #3 : Říjen 15, 2009, 09:19:24 pm »

Já můžu půjčit Lederhosen pokud se pro ně po cestě přes Mnichov stavíte  Škleb
Zaznamenáno
katerina svarova
Host
« Odpověď #4 : Říjen 15, 2009, 10:09:38 pm »

Myslím, že není problém přijít i normálně:) Já se tam teda nechystám, budu se zrovna rekreovat, ale pokud tam někdo půjdete,tak hezkou zábavu Mrknutí

např. www.englishforum.ch   tam je živo ažaž:)
Zaznamenáno
vasek608



Karma: 2
Příspěvků: 40


LostInSwitz, aneb Ozvete se, zvu vas na sklenku:-)


« Odpověď #5 : Listopad 19, 2009, 01:55:29 pm »

Zdravim! Doufam ze se chystá spousta lidiček zaskocit na tu akci v Affolternu? Ja ze zvedavosti asi urcite neodolam, ale temer nikoho tu v CH zatim jeste neznam, takze to budu mit takovy zvlastni.-)
Nicmene sobotní volba je celkem jasna - mám jit na pivo někam do CH baru kde budu cizinec stoprocentní, nebo do CZ baru kde nebudu cizincem alespon podle jazyka? Tak tady není co řešit:-)
Takže pokud má někdo podobný problém/dilema, tak at se klidne ozve, můžem tam dát spicha+pokec, a nebudem se bát vlka nic:-)
cauves v sobotu!
vasek
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevrakousku.at © 2013
Vše o práci v Rakousku. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Rakousku.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | russisch lernen | französisch lernen | spanisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen |