Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hladam pracu opatrovatelky  (Přečteno 18031 krát)
zuzi317



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Duben 16, 2012, 05:01:06 pm »

Dobry den volam sa zuzana mam 22 rokov touto cestou si hladam pracu v rakusku ako opatrovatelka ak potrebujete pomoc opatrovat vasu babku alebo dedka ktory uz nevladzu tak ja sa o nich rada postaram mam opatrovatelsky kurz vonku som uz pracovala viem varit, a domace prace mi nerobia problem budem rada ak sa mi ozvete  Úsměv viem po nemecky zaklady ale ak ste madarska alebo ceska rodina ozvyte sa mi bolo by dobre bez agentury...Zuzka Úsměv
moj meil : Zuzi317[at]azet.sk

Hallo mein Name ist Richard Ich habe 22 Jahre nach SEV, einen Job in Österreich als pflegerin zu finden, wenn Sie zu helfen, kümmern uns um Ihre Großmutter oder Großvater, der schon so war ich nicht in der Lage, besteigen sie Krankenpflege Natürlich nehme ich vorher schon funktioniert hat Ich weiß, Sie können kochen müssen, und ich weiß nicht tun Hausarbeit Problem, wenn der Verwaltungsrat wird von mir hören Úsměv ich kenne die Grundlagen der deutschen, aber wenn Sie Ungarn oder Tschechien sind ozvyte Familie war ich frei Agentur würde gut sein ... Úsměv Zuzka
meine meil: Zuzi317[at]azet.sk

« Poslední změna: Duben 16, 2012, 05:09:03 pm od David » Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Duben 16, 2012, 05:08:46 pm »

Tak Richard nebo Zuzka? Úsměv

Nepiš CAPS LOCK do titulu

Ten německý překlad nedává smysl ...
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Pracevrakousku.at © 2013
Vše o práci v Rakousku. Inzerce práce zadarmo. Nabídky a poptávky práce česky nebo taky Německy. Odkazy na pracovní úřady, pracovní agentury a spousta dalších zajímavých informací. Česká a slovenká komunita v Rakousku.

Odkazy | englisch lernen | serbisch lernen | kroatisch lernen | schwedisch lernen | ungarisch lernen | türkisch lernen | tschechisch lernen | polnisch lernen | dänisch lernen | amerikanisches englisch lernen | finnisch lernen | deutsch lernen | russisch lernen | französisch lernen | spanisch lernen | portugiesisch lernen | niederländisch lernen | italienisch lernen |